سپندار لوله

فکر فروشگاه اینترنتی زمانی در ذهن ما جرقه خورد که حجم بالای تماس های شرکت را دیدیم و متوجه شدیم پاسخگوئی و ارائه قیمت توسط کادر فروش پاسخگوی نیاز مشتری نمی باشد.

ما در سپندارلوله مبنا را بر فروش تخصصی لوله های آهنی از برندهای گالوانیزه ساوه و سپنتا،گازی وتست وAPI سپاهان و سپنتا،بدون درز(مانیسمان) چین،کاوه و اهواز گذاشته ایم.

قرار نیست ما اولین باشیم اما تلاش می کنیم که بهترین باشیم و بهترین هارا همراه داشته باشیم،پس استراتژی که ما انتخاب کرده ایم به این صورت می باشد:اولا؛قیمت های ارائه شده روزانه باتوجه به نوع و ضخامت محصول و براساس پارامتری از جمله موجودی کالا در کارخانه سازنده و موجودی کالا در انبار شرکت سپندارلوله و قیمت ارائه شده توسط کارخانجات برای عرضه و تقاضا ارئه می گردد.دوما؛ایجاد شبکه فروش واقعی براساس شفاف سازی کالا با ارائه شناسه محصولات در جداول قیمت برای مشتری که اساس و راه رسیدن به هدف ما می باشد.

درواقع تلاش می کنیم توسط خریداران،مهندسین،پیمانکاران و افراد متخصصی که در زمینه کالاهای ارائه شده در جداول ما اطلاعات داشته و با این تبادل اطلاعات به روز و شفاف به نتیجه مشترک از یک معامله برسیم.

این تازه شروع کار است و نظرات شما برای ما مهم است و میخواهیم با هم پیشرفت کنیم.

محمد رضا عاشوری